MEÇ’ TEN HABERLER

{"title":"Haberler \/ Etkinlikler","show_title":"0","post_type":"post","taxonomy":"category_name","term":"haberler-etkinlikler","post_ids":"","course_style":"recent","featured_style":"blogpost","masonry":"0","grid_columns":"clear1 col-md-12","column_width":"200","gutter":"30","grid_number":"6","infinite":"0","pagination":"1","grid_excerpt_length":"300","grid_lightbox":"0","grid_link":"0","css_class":"","container_css":"","custom_css":""}
 • 09

  Nis'18

  SÜLEYMAN BULUT İLE SÖYLEŞİ

  Yazar Süleyman Bulut, İstinye yerleşkesini ziyaret ederek 3-4- 5.Sınıf öğrencilerimizle söyleşi gerçekleştirdi.

 • 09

  Nis'18

   MODA VE ARNAVUTKÖY YERLEŞKESİ HİKAYE KUMBARAM ETKİNLİĞİ

  “Kitap Haftası kapsamında okulumuzda kurulan kitap fuarı için hazırlıklara bir ay önce başladık. İzlediğimiz tiyatro sonrasında aldığımız kumbaralarımızı eve götürdük ve tam bir ay boyunca para biriktirdik. Biriktirdiğimiz paraların sayıldığı bozuk para sayma makinesi...

 • 09

  Nis'18

  MODA YERLEŞKESİ KÜTÜPHANE GEZİSİ…

  Moda yerleşkesi okul öncesi öğrencilerimiz Kemal Tahir Halk Kütüphanesi Ve Çocuk Etüt Merkezi’ne gezi gerçekleştirdiler.

 • 27

  Mar'18

  17-24 MART PORTFOLYO GÜNLERİ

  17 Mart ve 24 Mart tarihlerinde İstinye ve Moda yerleşkesi öğrencilerimiz velilerine portfolyo sunumlarını gerçekleştirdiler.

 • 27

  Mar'18

  22 MART DÜNYA SU GÜNÜ

  Tüm yerleşkelerimizde 22 Mart Dünya Su Günü'nü kutlayan BÜMED MEÇ Okulları öğrencileri suyun önemine dikkat çekmek için hafta boyunca çeşitli etkinlikler gerçekleştirdiler.

 • 16

  Mar'18

  BÜMED MEÇ MODA MÜZİK DERSİ PERFORMANSLARI

  Moda yerleşkesi öğrencilerimiz, 2. dönem Müzik dersi performanslarını sahneye çıkarak sergilediler. Öğrencilerimizi; göstermiş oldukları cesaret, istek ve ilgiden ötürü tebrik ediyoruz.