ÇAK Bİ PATİ

PROJE SAHİBİ : Bümed Meç Okulları
Merak Eden Çocuk Moda İlkokulumuz 3. sınıflarımızdan 5 öğrencimizin liderliğinde başlatılan ‘Çak Bir Pati’ projemizde amacımız barınaklarda yaşayan hayvan dostlarımıza destek olmaktı. Gerek Moda yerleşkemiz gerek İstinye ve Arnavutköy yerleşkelerimiz gerekse dışarıdan gelen destekler ile Çak Bir Pati Barınağı’ndaki hayvan dostlarımızın yeni yıl hediyeleri hazırlandı. ‘Çak Bir Pati’ barınağı ile ortak yürütülen kampanyamıza ilgi beklenenden fazlaydı. Sosyal sorumluluk projemize vermiş olduğunuz desteklerden dolayı çok teşekkür ederiz.

MASKEME DEĞİL, GÖZLERİME BAK

PROJE SAHİBİ : Bümed Meç Okulları
2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında Moda yerleşkesi öğrencilerimiz “Kardeş Lösev Okulu” olarak 2 Kasım Cuma günü bir sosyal sorumluluk projesine destek verdi. Löseminin bulaşıcı bir hastalık olmadığı konusunda bilinçlendirilen öğrencilerimiz, maske takarak arkadaşlarının yanında olduklarını gösterdiler.

DİLEĞİMİZ BİNLERCE KİTAP GÖNDERMEK

PROJE SAHİBİ : Bümed Meç Okulları
Merak Eden Çocuk Moda İlkokulu 4. Sınıf öğrencileri Diyarbakır Silvan Çiğdemli İlkokulu’ndaki arkadaşlarına kocaman bir sürpriz hazırladı. Okulumuz ve “Sayende Derneği” işbirliği ile yürütülen kampanyada Merak Eden Çocuk Moda İlkokul 4. Sınıf öğrencilerimiz başroldeydi. Öğrencilerimizin titizlikle yürüttüğü kampanyada amaç; ihtiyacı olan arkadaşlarına keyifle okuyabilecekleri, derslerinde onlara yol gösterici olacak kitaplar, kaynaklar toplamaktı. “Kitabım, kitabın olsun!” adını verdikleri projemizde BÜMED MEÇ Moda İlkokulu, BÜMED MEÇ Arnavutköy Anaokulu ve BÜMED MEÇ İstinye İlkokulu ve Ortaokulu’ndan destek büyüktü. Hedeflerinin de üzerinde sayıya ulaşan öğrencilerimizin gönderilecek kolilere hazırlarken yaşadıkları mutluluk ve heyecan görülmeye değerdi.

SICACIK BİR 2019 İÇİN ELELE HEDİYELER SAHİPLERİNİ BULDU

PROJE SAHİBİ : Bümed Meç Okulları
Kardeş okulumuz olan Bağcılar Cumhuriyet İlkokulu’nda yıllardır aynı yolda yürüyoruz. Bu sene de değişmeyen geleneğimizde Merak Eden Çocuk Moda İlkokulu Okul Aile Birliği ve Bağcılar Cumhuriyet İlkokulu Okul Aile Birliği, Bağcılar Cumhuriyet İlkokulu’ndaki ihtiyaç sahibi 50 öğrenci için ortak bir kampanyada buluştuk. Duyurumuzun ardında 2 saat içerisinde tamamlanan kampanyamıza göstermiş olduğu ilgi ve vermiş olduğu destekler için tüm velilerimize teşekkür ederiz.