Minecraft Education İle Kodlama

Author:

BÜMED MEÇ Okulları

Price:

Free

Duration:

24 hafta

Lessons:

0

Students:

0

Get in touch with us to discuss it The Admissions review process carefully considers each applicant’s strengths, ability to thrive and future contributions to our community. Information from parents, a student’s school and our in-house assessments help us get to know each applicant. Our objective is to ensure students are best placed for success and to provide them with a learning environment where they will develop and grow to be their best selves.

duration: 45 Minutes Author: Jane Doa Complexity: Easy skill level: Begginer The Admissions review process carefully considers each applicant’s strengths, ability to thrive and future contributions to our community. Information from parents, a student’s school and our in-house assessments help us get to know each applicant. Our objective is to ensure students are best placed for success and to provide them with a learning environment where they will develop and grow to be their best selves. Our objective is to ensure students are best placed for success and to provide them with a learning environment where they will develop and grow to be their best selves. http://ed.aislinthemes.com/classes/course/a-high-school-enroll-with-education/ Kullanacağımız metot Piyano, teknik, performans ve teori başlıkları ile örgülenmiştir. Haftalık öğrenilen konuların öğrencilerimiz tarafından her gün tekrar edilmesi çok önemlidir. Bu sebeple her gün düzenli olarak piyano çalışabilecek öğrencilerimizin bu branşı seçmelerine tavsiye ederiz. Çalışmalarında farklı materyal, malzeme ve gereç kullanarak yeni teknikler öğrenir.

Motor becerilerimizi basketbol tekniğimizi geliştirip arttıran, liderlik, zaman kontrolü, özdisiplin, özgüven ve inisiyatif kulanmaya yönelik mental çalışmalar yapılacaktır.

Cimnastik hem kız hem de erkek çocuklara hitap eden, fiziki ve ruhsal gelişimi sağlayan ve 3 yaş gibi erken bir dönemde başlanabilen bir etkinlik olduğu için bütün diğer sporların öncesinde yer alabilen, tüm çocuklara yönelik olimpik bir branştır. Cimnastik, çocuklar üzerinde fiziki gelişimi sağlarken, aynı zamanda da estetik bir görüntüye sahip olmalarını, boylarına göre kilo ve vücut kas kitlelerini dengelemelerini sağlamaktadır. Cimnastik, tüm spor branşlarının temelini oluşturur. Bu temel eğitimi almış olan çocuklar ileride branş değişikliği yapmak istediklerinde dahi, herhangi bireysel veya takım sporuna bir adım önde başlayacaklardır. Kısacası jimnastik, denge, kuvvet, çabukluk, esneklik, el-göz / sinir-kas koordinasyonu, kontrol ve bedenini bilinçli bir şekilde kullanabilme yeteneği kazandırmaktadır.

Temel sanat eğitiminde; öğrencilerimizin eğlenerek öğrenmelerini sağlamak, yaratıcılıklarını geliştirmek ve onları resim sanatının temel bilgilerine hakim hale getirmek amaçlanmaktadır. Bu program içerisinde öğrencilerimiz resim sanatında kullanılan boya çeşitlerini tanıyıp sulu boya, akrilik boya, kuru boya, pastel boya vb. teknikleri öğrenecektir. Uygulamalı çalışmalar ile öğrencilerimizin hayal güçlerinin, yaratıcılıklarının ve el becerilerinin geliştireceklerdir. Öğrenciler düzenleme, yorumlama, yaratma aşamalarında resim dilinin elemanlarını (nokta, çizgi, ışık-gölge, açık-koyu, renk, doku, vs.) kullanabilme becerilerini edineceklerdir

MinecraftEdu 21. yüzyıl becerilerinden olan iş birlikçi öğrenme ve takım çalışması yapabilme becerilerini öğrencilerimize kazandırabileceğimiz en önemli dijital platformlardan biri haline gelmektedir.

MinecraftEDU ile öğrencilerimizin takımlar halinde çalışarak kendi dünyalarını inşa edebilmelerini, proje geliştirmelerini, Code Builder kullanarak kodlama yaparak da inşalar yapmaları, platform içinde karşılaştıkları günlük yaşam problemlerine çözüm üretmelerini hedeflemekteyiz.

Öğrencilerimiz projeleri yaparken matematik ve kodlama becerilerini birleştireceklerinden 3 boyutlu, uzamsal ve algoritmik düşünme becerilerinin gelişimine önemli ölçüde katkı sağlanacaktır.

Latest Posts
Mayıs 2024
P S Ç P C C P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Etiketler